ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر تغییر کرد

براین اساس ساعت کاری دستگاههای اجرایی در استان بوشهر از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶:۴۵ تا ۱۵:۳۵ و روز پنج‌شنبه تعطیل است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار بوشهر گفت: ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی در این استان از روز یکشنبه ۲۸ آذر ماه ۶:۴۵ تا ۱۵:۳۵ خواهد بود.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از ایرنا، اصغر جعفری روز شنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: به استناد صورتجلسه مورخه ۲۷ آذر ماه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان و باعنایت به نامه شماره ۱۴۰۰/۸۱۱ مورخ ۱۶ آذر ماه شرکت توزیع نیروی برق و گزارش سایر دستگاه‌های مسئول مبنی بر ضرورت مدیریت مصرف انرژی تغییر ساعت کار دستگاه‌های اجرایی در دستور کار قرار گرفت.

وی تاکید کرد: این تغییر ساعت بنا بر تاکید ویژه وزارت نیرو بر کاهش مصرف برق و گاز در سازمان‌های دولتی، اماکن عمومی و صنایع به منظور ارائه خدمات مطلوب به مردم و جلوگیری از بروز خاموشی و مقابله با بحران های احتمالی در کشور و استان به منظور صرفه جویی حداکثری ، ایجاد پایداری در شبکه برق و گاز سراسری و استانی و مدیریت بهینه مصرف به ویژه در ادارات ساعت کار دستگاههای اجرایی اتخاذ شده است.

جعفری اضافه کرد: براین اساس ساعت کاری دستگاههای اجرایی در استان بوشهر از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶:۴۵ تا ۱۵:۳۵ و روز پنج‌شنبه تعطیل است.

وی ادامه داد: دستگاه‌های امدادی، عملیاتی، خدماتی، مراکز بهداشتی و درمانی، پاسگاه‌های نظامی و انتظامی و دستگاه‌های مشمول ماده قانون امور گمرکی (به استناد واحدهای ستادی آنها) و شعبه‌های بانک‌ها از شمول این بخشنامه مستثنی هستند.

جعفری گفت: همچنین این مصوبه شامل معاونان استانداری و مدیران استانی و شهرستانی نیز نیست.

وی اضافه کرد: به منظور رفاه حال مراجعه کنندگان و ارائه مطلوب خدمات از سوی دستگاههای اجرایی ، ترتیبی اتخاذ شود جلسه های مشترک فرمانداران و مدیران در روزهای پنج‌شنبه برگزار شود.