پس از هفت سال بلاتکلیفی؛

بیش از ۵۰۰ تن ذرت فاسد در هرمزگان امحاء شد

بازرس کل استان هرمزگان از امحای ۵۰۶ تن ذرت فاسد شده موجود در انبارهای مدیریت جمع آوری و فروش اموال تملیکی که از سال ۱۳۹۳ تاکنون بلاتکلیف مانده بود، خبر داد.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از ایسنا، پیرو بازدیدهای بازرس کل استان هرمزگان از انبارهای مدیریت جمع آوری و فروش اموال تملیکی، گمرکات و بنادر این استان در راستای نظارت مستمر بر وضعیت کالاهای رسوب شده، ۵۰۶ تن ذرت فاسد شده‌ی بلاتکلیف در انبارهای اموال تملیکی مستقر در بندر شهید رجایی، با دستور صادره امحاء شد.

رضا مختاری، بازرس کل استان هرمزگان صبح امروز (۱۷ بهمن ماه) با اشاره به پیگیری برای تعیین تکلیف فوری این محموله‌ها به دلیل عدم قابلیت مصرف انسانی، دامی و صنعتی و در راستای آزادسازی فضای انبارهای اموال تملیکی و بنادر استان، گفت: در این زمینه جلساتی برگزار و مقرر شد دستگاه‌های ذیربط با هماهنگی و همکاری یکدیگر نسبت به امحای محموله‌های ذرت فاسد شده که از سال ۱۳۹۳ تاکنون بلاتکلیف مانده بود، اقدام کنند.

وی تصریح کرد: بر اساس پیگیری‌های صورت گرفته از ناحیه بازرسی کل استان هرمزگان، ۲۵۰ تن ذرت فاسد شامل ۱۱ کانتینر از این محموله در ابتدای ماه جاری و ۲۵۶ تن باقیمانده از محموله ۵۰۶ تنی شامل ۱۱ دستگاه کانتینر دیگر نیز طی هفته جاری با حضور نماینده بازرسی کل استان و دستگاه‌های مربوطه در سایت پسماند شهرداری بندرعباس امحاء شد.

بازرس کل استان هرمزگان در پایان با تأکید بر انجام سریع و به موقع فرآیند تخلیه و انتقال کالا در محیط‌های بندری و گمرکی استان اعلام کرد: سازمان بازرسی به جد پیگیر ترک فعل‌ها در حوزه مأموریت‌های دستگاه‌های اجرایی خواهد بود.