سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان: ظرفیت آموزش مجازی مدارس همچنان حفظ شود

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به اهمیت فضای مجازی و با تاکید بر استفاده از فرصت های موجود دراین بخش گفت: ظرفیت آموزش مجازی کودکان و نوجوانان که در دوران کرونا فعال شد در کنار آموزش حضوری حفظ شود.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از ایسنا، احسان کامرانی صبح امروز (۱۸ فروردین ماه) در دیدار با مدیر کل و معاونین اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان با تبریک فرا رسیدن سال نو و ماه مبارک رمضان گفت: گسترش خدمات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مناطق محروم و کم برخوردار استان برای بهره مندی کودکان و نوجوانان این مناطق از برنامه های آموزشی کانون نیازمند برنامه ریزی و اهتمام ویژه است.

وی اظهار کرد: بسیاری از خانواده ها از ظرفیت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اطلاع ندارند و اطلاع رسانی در این زمینه جهت آگاهی مردم برای استقبال بیش از پیش از برنامه های این نهاد فرهنگی ضروری است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بیان کرد: آموزش مهارت های اجتماعی و زندگی مهمترین رسالت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است و برنامه ریزی برای اوقات فراغت سالم و شاداب برای کودکان و نوجوانان نیز از جمله دیگر رسالت های مهم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.

وی با تاکید بر حمایت از برنامه های فرهنگی، خاطرنشان کرد: رشد و توسعه همه‌جانبه در سایه توجه به مسایل فرهنگی به عنوان یکی از زیرساخت های اصلی توسعه و پیشرفت، محقق خواهد شد.

کامرانی عنوان کرد: در شرایط کنونی جامعه و با توجه اینکه رسانه های بیگانه و دشمنان نظام مقدس سعی در تأثیر گذاشتن بر فرهنگ و توانمندی کودکان ونوجوانان دارند، بهینه‌سازی و غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان امری ضروری است و باید در این بخش اهتمام ویژه داشته باشیم.