مهلت ثبت نام علمی کاربردی جهاد دانشگاهی هرمزگان تمدید شد

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان هرمزگان با بیان اینکه مهلت ثبت نام در علمی کاربردی جهاددانشگاهی هرمزگان تمدید شد، گفت: تاریخ بازگشایی ثبت‌نام برای پذیرش دوره‌های کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد.

دکتر بیژن خشنود در گفت و گو با ایسنا، با اعلام این خبر افزود: بازگشایی ثبت نام دوره های کاردانی فنی، کاردانی حرفه‌ای، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته برای پذیرش مهرماه سال ۱۴۰۱ از روز سه شنبه اول شهریور تا جمعه چهارم شهریور ماه سال جاری انجام می شود.

وی در ادامه اظهار کرد: با توجه به پیگیری های صورت پذیرفته از سازمان سنجش آموزش کشور، امکان ثبت‌نام برای آن دسته از متقاضیانی ‌که تاکنون موفق به ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی فنی، کاردانی حرفه‌ای، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته نظام آموزش مهارتی مهرماه ۱۴۰۱ دانشگاه جامع علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان هرمزگان نشده اند، فراهم شد.

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان هرمزگان تصریح کرد: علاقمندان برای آشنایی بیشتر و مطالعه دفترچه راهنما و اطلاع از رشته های تحصیلی دوره‌های مذکور و ثبت نام می توانند به سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org و یا سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی به آدرس www.uast.ac.ir مراجعه کنند.

خشنود در خاتمه خاطرنشان کرد: متقاضیانی که قبلاً ثبت نام خود را تکمیل و کدرهگیری دریافت کرده اند در صورت تمایل می توانند در مهلت فوق نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.